Bij Ergotherapie Totaal werken 7 ergotherapeuten.

Marga, Dionne, Dominique, Lisan, Ismee, Jolynn en Verena
Wij zijn allemaal kwaliteitsgeregistreerd. Hieronder stellen we ons kort voor.

Marga

In 2011 heeft Marga de praktijk opgericht. En gelukkig weten mensen en verwijzers ons inmiddels te vinden!
Marga behandelt zowel kinderen als volwassenen.

Mail: info@ergotherapietotaal.nl

Dionne: 

Sinds 2019 is Dionne werkzaam bij Ergotherapie Totaal, zij behandeld kinderen en volwassenen.

Mail: dionne@ergotherapietotaal.nl

Dominique

Dominique werkt sinds 2020 bij Ergotherapie Totaal. 2 ochtenden in de week werkt zij in het ziekenhuis op de afdeling neurologie. Verder behandelt Dominique zowel kinderen als volwassenen.

Mail: dominique@ergotherapietotaal.nl

Lisan
Sinds augustus 2020 is Lisan werkzaam bij Ergotherapie Totaal. Lisan behandelt zowel kinderen als volwassenen. 

Mail: lisan@ergotherapietotaal.nl. 

Ismee
Vanaf september 2020 werkt Ismee bij Ergotherapie Totaal. 1 ochtend in de week werkt zij in het ziekenhuis op de afdeling neurologie. Verder behandeld zij kinderen en volwassenen in de eerste lijn. 

Mail: ismee@ergotherapietotaal.nl.

Jolynn: 

Vanaf oktober 2020 werkt Jolynn bij ErgotherapieTotaal. Zij behandeld kinderen.

Mail: jolynn@ergotherapietotaal.nl

Verena:

Vanaf september 2021 is Verena werkzaam bij Ergotherapie Totaal. Zij werkt (vooral) op de woensdag en donderdag. Verena behandeld kinderen.

mail: verena@ergotherapietotaal.nl